O spoločnosti

Techkon, s.r.o. je stavebno-obchodná firma s 20 ročnými skúsenosťami v oblasti hydroizolácií, tepelných izolácií a klampiarskych konštrukcií, vyznačujúca sa odbornosťou a vysokou spôsobilosťou. V budúcnosti rozširujeme svoje portfólio o nové technológie a novinky na stavebnom trhu prioritne zameranom na vulkanizáciu surovej gumy a opravu konštrukčných dilatácii. Poskytujeme špeciálne služby v súvislosti s hydroizolačnými systémami.

Ponúkame kompletné dodávky a montáže hydroizolačných systémov od poradenstva pre výber najvhodnejšieho riešenia pre konkrétny projekt, cez dodávku materiálov vysokej kvality overených dlhoročnou skúsenosťou, až po samotnú realizáciu a servis.

Zabezpečujeme výrobu a montáž doplnkov súvisiacich s tepelnou izoláciou a hydroizoláciou, ako sú klampiarske a drevené konštrukcie. Voči našim zákazníkom presadzujeme individuálny prístup, poskytujeme odborné poradenstvo a snažíme sa uspokojiť požiadavky zákazníka v plnom rozsahu.

Disponujeme zaškoleným personálom, ktorým dokážeme pružne reagovať na požiadavky stavby a nastupovať včas na jednotlivé časti výstavby, podľa požiadaviek zákazníka.

Ponuka služieb​

izolacie
Hydroizolácie

Ponúkame kompletné dodávky
a montáže hydroizolačných
systémov.

obchod-ico
Obchodná činnosť

Sme importérom výrobkov z extrudovaného polystyrénu
spločnosti FIBRAN S.A.

hose
Drevostavby

Altánky, otvorené garážové státia, prístrešky, pergoly, garáže, podlahy
z exotických drevín

vrtanie
Jadrové vŕtanie

Vŕtanie a rezanie železobetónových konštrukcií bez obmedzenia
veľkosti otvoru.

Kontaktujte nás